אודות
הקלפים חדרו לעולמנו ככלי טיפולי בעבודה פרטנית בקליניקה וגם בעבודה קבוצתית בהנחיית קבוצות ובסדנאות והם תופסים מקום של כבוד בתהליכי אימון, טיפול וייעוץ.
ניתן לחבר את הקלפים לכל תחום/עולם תוכן שנבחר והם מעודדים את השיח והתקשורת ומאפשרים יצירת חוויה כבר בתהליך העבודה.
קלפים מאפשרים גשר מתווך ומסייעים למטופל/מתאמן להיפתח, לשוחח ולגעת בתכנים מורכבים. קלפי טיפול מסייעים לאבחון קשיים ומקלים בגישה אל תכנים מהלא מודע, אל המקומות שלא תמיד רוצים או יכולים לחשוף. מכיוון שהקלפים הינם של תמונה, הם קלים להתחברות בצורה מוחשית ובלתי אמצעית כך שכל אחד יכול לתת לתמונה בקלף את המשמעות שלו ולהשליך עליו את עולמו הפנימי בצורה בלתי מאיימת תוך שיחה חופשית. השימוש בתמונה ויזואלית מחיי היומיום עוקף את "השומרים הרציונליים" והחומות של המודעות (צד שמאל של מוח) ומגיע בצורה ישירה אל החלקים היותר סמויים ורגשיים במוח (צד ימין של המוח, בדיוק כמו שריח מתחבר במוח לזכרון).

מתוך ההבנה הזו, ומתוך עבודה של שנים רבות בתחום הטיפולי ואימוני, בנינו את ערכות הקלפים המיוחדות שלנו.
שתינו, ענת ודנה, נשות מקצוע ומאמנות ותיקות חלמנו והגשמנו. החיבור בנינו הוליד את ערכת הקלפים הראשונה שלנו "בדרך שלך" עם תמונות הרגליים, הנעליים והסיטואציות ההשלכתיות ומיד לאחר מכן הבנו שאנו חייבות להמשיך ולבנות את "מי אני?"  כלי ייחודי לאנשי טיפול שעובדים עם בני נוער ומתבגרים שאותה יצרנו כערכה דו לשונית. הערכות ניבנו כך שניתן לעבוד עם הקלפים בגלוי ובסמוי לפי בחירה וכן לעבודה אישית –פרטנית וקבוצתית.

אנחנו מאמינות שאם אתם עובדים עם מבוגרים או נוער, אם את מחפשת להעמיק את השיחה בדרך פשוטה וקלה, אם אתה רוצה לגוון את הפעילויות שלך וליצור עניין חדש במפגש, ערכות הקלפים שלנו הן בדיוק מה שאתם מחפשים.